Načítání...

Blog

Novinky a inspirace
Blog / Stěrka s nekonečno možnostmi

Stěrka s nekonečno možnostmi

Líbí se Vám představa využití stěrky v rámci celého interiéru, a to jak na stěnách, tak i na podlaze? Náš technik Jiří Jiroušek vám prozradí, na které stěrky se zaměřit.
  • Stěrka s nekonečno možnostmi

Jedinečnými a odolnými povrchy, které oživí váš domov a umožní vám ho sjednotit do jednoho harmonického celku jsou stěrky z řady Betonepox®.

Betonepox® nabízí nepřeberné množství barevných kombinací a tři základní varianty jeho provedení (Classic, Soft, Ultrasoft), takže si každý vybere to pravé pro svůj interiér.

Ať už chcete stěrky aplikovat na podlahy, schodiště, stěny, nebo přímo do sprchového koutu, Betonepox® vám dává maximální svobodu. Díky své variabilitě a odolnosti s ním snadno vytvoříte originální a funkční prostor, který bude odrážet váš styl.

Krásná je i jeho kombinace s jinými materiály. Například plynulý přechod z dlaždiček na stěrku v rámci podlahy či stěny působí velice elegantně a moderně a pomůže vám opticky oddělit různé zóny v interiéru.

Další z možností, jak si Betonepox® personalizovat pro svůj interiér je použití grafiky. Mezi oblíbené vzory patří například takzvaný Betonepox® Soft Vintage. Tento povrch imituje vzhled starých dlaždic.