Načítání...

Blog

Novinky a inspirace
Blog / Stěrky nabízí ideální řešení pro namáhané prostory za kuchyňskou linkou

Stěrky nabízí ideální řešení pro namáhané prostory za kuchyňskou linkou

Kuchyně je po staletí tím pravým srdcem každé domácnosti a nejinak je tomu v dnešní době. Interiérům vládne minimalismus a praktičnost. Chceme mít vše krásně čisté, barevně sladěné a mimořádně odolné. Jednou z nejnamáhanějších ploch je pak stěna za kuchyňskou linkou, jak ví každý kuchař a kuchařka.
  • Stěrky nabízí ideální řešení pro namáhané prostory za kuchyňskou linkou

V rámci nabídky materiálu za kuchyňskou linku můžeme dnes vybírat z nepřeberného množství skel, obkladů, dekorů z pracovních desek či jen všem dobře známé lino. Jednou z velmi vhodných a uživatelsky přívětivých alternativ jsou také stěrky. Kde je možné si vybírat z různých dekorů, barev i materiálů.  

Nejčastěji používanou variantou jsou stěrky cementové, které se však na závěr musí ošetřit finálním lakem, který zabraňuje prosáknutí mastnoty a dalších nečistot spojených s vařením či smažením na varné desce. Po zalakování jsou stěrky praktické, nepoškodí se denním užíváním a stačí je pak jen otírat klasickou houbičkou s jarem.


Je jen na vás, zda upřednostníte dekor Imitace betonu, perleťový efekt stěrky Perlata, strukturovanější materiály Pitted či Granite nebo naopak co nejhladší stěrku v podobě materiálu Metalic či EST Soft. Na výběr je pak nekonečné množství druhů odstínů.

Další variantou, tou nejodolnější, jsou i epoxidové stěrky Betonepox®, kde existuje na výběr také libovolné množství odstínů, několik druhů hrubosti či dekorů. Tím, že se jedná o dvousložkový epoxid, není stěrka závislá na finálním laku, protože základní materiál je sám o sobě nesavý a odolný vůči všem mastnotám.


Nespornou výhodou stěrek je také jejich flexibilita v rámci plochy, na kterou je aplikujete. Problémem nejsou niky, zaoblené rohy či nepravidelné tvary místností a stěn. Lze je aplikovat i na skříňky či dveře. Netvoří se zbytečné odřezky, nepěkné nápoje a klient platí vždy jen za skutečně provedenou plochu.

Specialista a leader na trhu stěrek, společnost Němec materiál neprodává, čímž si udržuje dohled nad co nejvyšší kvalitou provedení. Veškeré své zakázky má tedy včetně realizace a tím klientům odpadá starost se sháněním další realizační firmy. Společnost Němec se o zakázku postará od A až do Z a vytvoří jedinečný originál, protože je nutno zmínit, že každá stěna, podlaha či nika jsou vždy originálem, který nikdy nikdo nikde znovu nezopakujete.


Nebojte se tedy zkusit ověřené, zcela funkční a k tomu originální povrchy.

Odborníky ze společnosti NĚMEC můžete navštívit v jednom ze showroomů (v Praze, nebo v Brně), kde se o vás prvotřídně postarají, pomohou vám s výběrem, ukáží výběr materiálů a navíc vám nabídnout výbornou kávu.

Těší se na Vás tým Němec s.r.o.!