Načítání...

Blog

Novinky a inspirace
Blog / STĚRKY S GRAFIKOU: Oživte svůj domov jedinečným designem!

STĚRKY S GRAFIKOU: Oživte svůj domov jedinečným designem!

Toužíte po tom, aby váš domov vynikal něčím jedinečným a poutavým? Pak jsou pro vás stěrky s grafikou ideálním řešením! Dodají vašemu interiéru originální vzhled a promění ho v umělecké dílo.
  • STĚRKY S GRAFIKOU: Oživte svůj domov jedinečným designem!

Jak na to?

Pro vytvoření stěrky s grafikou je vždy potřeba návrh. Můžete si přinést svůj vlastní, který necháme následně zpracovat grafikem, nebo si vybrat z naší nabídky nabízených motivů. Zvolený motiv následně přeneseme na vámi vybranou plochu.

Do jakých stěrek se grafika aplikuje?

Nejčastěji se používá pro stěrky Betonepox® a Imitace betonu®. Je ale možné ji aplikovat i do stěrky Perlata a Benátský štuk a další.

Lze vytvořit i barevnou grafiku?

Fantazii se meze nekladou, jelikož barevná škála je neomezená. Odstíny můžete vybírat ze vzorníku RAL či NCS a pracujeme i s metalickými barvami.


Kde všude se dá stěrka s grafikou použít?

Stěrka s grafikou se hodí nejen na stěny, ale i na podlahy. Nemusíte se bát, že by se dekor na stěrce poničil, jelikož stěrka je vysoce odolná a vydrží desítky let.

Nechte se okouzlit nekonečnými možnostmi, které stěrky s grafikou nabízí! Kontaktujte nás a proměňte svůj domov v jedinečné umělecké dílo!

Pro inspiraci navštivte naše webové stránky www.nemec.eu a prohlédněte si bohatou galerii našich realizací. Osobně jsou pak stěrky s grafikou k vidění v našem showroomu v Praze i v Brně.