Načítání...

Blog

Novinky a inspirace
Blog / Stěrky šité na míru vašim představám

Stěrky šité na míru vašim představám

Máte představu o dokonalém interiéru, ale zatím jste nenašli povrch, který by naplňoval vaše představy? Pokud jde o stěrky, snažíme se svým zákazníkům vycházet maximálně vstříc a nebojíme se přijímat nové výzvy. Umíme vám vytvořit i originální povrch na míru!
  • Stěrky šité na míru vašim představám

Jedním z takových povrchů je stěrka Granitino. Tato stěrka vznikla na přání paní architektky, která si do interiéru pro svého klienta přála klasickou stěrku Granite. Tento povrch má hrubší strukturu, ale dle návrhu bylo potřeba ji zpracovat v jemnějším provedení. V tomto případě jsme poupravili způsob aplikace tak, aby se docílilo jemnější a bohatší „ostrůvkové“ struktury. Díky našim dlouholetým zkušenostem doladění této stěrky netrvalo dlouho a přišla na řadu realizace.

V roce 2017 firma Rituals plánovala facelift svých prodejen. Jelikož Rituals pochází z Holandska, bylo nasnadě, že realizaci zadají společnosti ze své domoviny. Jejich očekávání ovšem nebyla naplněna, a tak museli hledat jiné řešení. Oslovili proto nás a my jsme tento úkol s nadšením přijali.