Načítání...

Blog

Novinky a inspirace
Blog / STĚRKY V DOMÁCNOSTI: RD STRAŠNICE

STĚRKY V DOMÁCNOSTI: RD STRAŠNICE

Majitelé rodinného domu si před 3 lety pořídili stěrky a rádi by se s vámi podělili o svou dosavadní zkušenost. Mají doma 2 děti a domácího mazlíčka. Stěrky jsme zde realizovali na podlahách v celém domě (včetně sklepa a sauny), dále na stěnách v kuchyni i v koupelně.
  • STĚRKY V DOMÁCNOSTI: RD STRAŠNICE

Co Vás přimělo k rozhodnutí pořídit si na podlahy epoxidovou stěrku Betonepox®?

Hledali jsme s manželkou nějaký povrch, který by vypadal betonově a neměl spáry. Také jsme chtěli něco, co dobře vede teplo kvůli elektrickému podlahovému topení, které máme v celém domě. Dlažbu jsme nechtěli, a tak volba padla na stěrku. Pak už jen rychlé hledání na Googlu, návštěva showroomu a bylo jasno.

Jaké jste měli v domě původní podlahy?

Jednalo se o kompletní rekonstrukci a museli jsme se zbavit plovoucích podlah, dlaždiček a sytě barevných koberců.

Jak jste byli spokojeni s procesem instalace stěrek a komunikací s firmou Němec?

Spokojenost z naší strany byla. Po telefonu jsem si objednal schůzku, na showroomu nás provedla milá slečna a veškeré technické detaily jsem následně dořešil s jejím kolegou. Ještě ten stejný týden k nám dorazil technik na zaměření a nabídku jsem měl do 2 dnů. Po objednání jsme na samotnou realizaci čekali cca 5 týdnů.

Stěrky na podlaze máte doma již třetím rokem. Jak jste spokojeni s odolností Betonepoxu® vůči poškození, skvrnám, nebo opotřebení po třech letech používání?

Máme dvě malé děti, takže stěrka dostávala od začátku pěkně zabrat – ať už se jednalo o oranžovou Tatru, která vozila děti tam a zpět, či šoupání stolu, židlí, rostoucí věže atd. Do toho někdy nějaký ten krém na zdi, pastelky či vodovky. Tempery a rozlité víno už jsme také čistili.

Zde musím Betonepox® opravdu vyzdvihnout. Dobře se čistí, a jediné, s čím byl problém, jsou dětské fixy z IKEI. Nakonec jsme museli zavolat technika od firmy Němec, kterému se to podařilo odstranit. Krom toho, se jinak Betonepox® čistí dobře.

Co se tepla týče, Betonepox® ho dobře propouští. Takže jakmile se sepne topení, rozdíl je znát během 10 minut. Bál jsem se, že to po první topné sezoně může v ploše prasknout, nicméně k mé radosti se to nestalo. Další sezóny byly také bez problémů.